Otomatik yataklar

Neden Otomatik Hasta Yatağı Kullanılır?

Hasta yakınları ya da hastaneler tarafından temin edilen hasta karyolası kumandası sayesinde bakımın daha kaliteli olmasını sağlar. Bakım esnasında yatağın işlevsel bir şekilde hareket etmesi hastanın daha hızlı iyileşmesi için gerekli bir özelliktir. Hasta yatağı kumandası olmayan dolayısı ile klasik yataklarda hasta eğer öz bakımını kendisi gerçekleştiremiyor ise çok zorlu bir süreç yaşanabilir. Bu durumlarda hastayı kaldırmak ya da çevirmek gibi eylemler tek başına hasta bakanlar için sakatlanmalara bile yol açabilir. Yeni nesil hasta yatağı kumandası sayesinde baş ve ayak kısmının kaldırılabilmesi sayesinde oldukça pratiktir.

Otomatik hasta yatağı

Otomatik hasta yatağı

Firma Hasta Yatağı Temininin Neresinde Yer Alıyor?

Evlerine hasta yatağı alanlar öncelikle bir araştırma yapmalıdır. Hasta karyolası kumandası olan modellerin motor ile çalışan bir yapıda olduğunu gösterdiği için özellikleri incelenerek yatak temini yapmaktadır. Haskar Medikal bu yatakların motor, baş ve ayak ucu panellerinin üretimi, korkuluk tekerlek, hasta yatağı kumandası gibi parça ürünlerin ithalatını yapan bir pazarlama şirketidir. Ürünlerin üretimini de yapan firma kolay kullanımın yanında sağlam ve kaliteli üretimi ilke edindiği için sektörde oluşturduğu müşteri memnuniyetini ve müşteri sadakati oranını en yüksek seviyelerde tutmaktadır. Hastaların hayatına dokunan firma ithal ettiği ürünler ile yurt dışında da sağlam bir zemin edinmiştir kendisine.

Üretim yapılırken hasta karyolası kumandası üzerine hangi tuşa basılır ise yatağın alacağı şekil resmedilerek evrensel bir dil kullanılmıştır. Üstelik yaygın üretim ve pazarlama sayesinde artık otomatik hasta yataklarının bir lüks değil birer ihtiyaç olduğunu bu firma sayesinde görmek mümkündür. Medikal hasta yatakları ve karyolalarının sağlamlığının yanı sıra kaliteli olması ve son sistem ile üretilmesi firmanın müşterilerine sunduğu klasik bir hizmet haline gelmiştir. Kolay temizlenen ürünler ayrıca antibakteriyel özelliğe de sahiptir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.