Hasta Yatak Çeşitleri

İnsanların, günlük yaşamlarında başlarına gelen veya uzun yıllardan beri yaşamış olduğu rahatsızlıklar sonucu tedavi görmesi gerekmektedir. Tedavi süreçleri, bir hasta açısından çok önemlidir. Hasta en kısa süre zarfında tedavi olup normal yaşantısına geri dönmek ister. Doğal olarak hastane ortamları tedavi süreçleri içerisinde sona ererken tedavi sürecinin geri kalanını evde de devam ettirilmesi gerekmektedir. Evlerde bulunan yataklar, ne yazık ki hastanın tedavi süresi için uygun olmamaktadır. Tedavi aşamaları süresince hasta, birçok sıkıntı ve sorun ile karşılaşacaktır. Kişisel bakım, tuvalet  ihtiyacı aynı şekilde de sürekli uzanması gerekmesi, gibi sonuçlar özellikle hasta bakıcılar için oldukça güç gerektiren durumlar arasında yerini almaktadır. Bu sıkıntıları kolaylıkla, çözebilecek tek çare hasta yatakları olmaktadır.

Standart Hasta Yatağı

Standart Hasta Yatağı

Hasta yatakları hastanın hem kişisel bakımları, hem tuvalet ihtiyaçları vücudunun istenilen bölgesinin (sırt, bel, ayak) hasta yatağı sayesinde ayarlanabiliyor olması çok büyük bir avantajdır. Hem hasta açısından, hem de hasta bakıcı açısından hasta yatakları her hastanın ihtiyacına göre çeşitlilik göstermektedir. Bu sebeplerden, dolayı hasta yatakları alınmadan önce hastanın doktoru ile görüşülmesi gerekmektedir. Bu sayede doğru hasta yatakları, alınması ile tedavi süreci daha da erken bir şekilde sonuçlanmasına yardımcı olacaktır.

Hasta Yatağı Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Öncelikle hasta yatakları, kalite açısından her zaman 1. sınıf yapıda üretiliyor olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Hasta yataklarının kalite, konfor ve fiyat uygunluğu da göz önünde bulundurması gereken kriterlerden biridir. Hasta yatakları, medikal ürün grupları arasındadır. Bazı hastaların hareket kısıtlaması olduğu için ona göre uygun hasta yatağı alınması gereklidir.

Hasta yataklar, uzun süre boyunca kullanılması gereken ürünler olduğu için hastanın gerçekten rahat etmesi ve psikolojik olarak da kendini mutlu hissetmesi önemlidir. Hasta yataklarımız her zaman en iyi ürünlerin malzemeleri bir araya getirilerek üretilmiş modelleri arasında mevcuttur. Hasta yataklarımız, aynı zamanda zorlu testlerden geçmektedir. Bu testlerin tamamından geçmiş bulunmaktadır. Uzun yıllardan, beri vermiş olduğumuz hizmetler her zaman bizler için memnuniyeti açısından çok önemlidir. Hasta yatak sektöründe her zaman bir sıfır öndeyiz ve verdiğimiz hizmetler göz önünde bulundurulur.

Hasta Yatak Seçiminin Önemi 

Hasta yatakları sayesinde, hasta kendi başına küçük ihtiyaçlarını bile görebilecek yatağı istediği mesafede ayarlayabilecek ve bunlar haricinde dışarıdan daha az hizmet alacaktır. Bunun haricinde de felçli olan hastaları için de önemli özellikleri vardır. Hatta felçli olan hastaların, bakımları çok güç gerektiren bir durum olduğu için felçli hastalara göre uygun hasta yatakları da mevcuttur. Üretimini yapmış olduğumuz hasta yatakları, tamamen sağlığa uygun bir şekilde olması hastanın fiziki yapısını etkilemeyecek şekilde üretilmesi hasta açısından önemlidir. Hasta yataklarında, tedavi gören hastalar hem psikolojik ve fiziksel açıdan da daha sağlıklı olduğu uzmanlar tarafından gözlenmiştir. Aynı zamanda hasta yataklarının, kullanım yaş aralığında da gerektiği zaman çocuklar için de rahatlıkla kullanabilecekleri şekilde üretilmiş olan modelleri de mevcuttur.

Hasta Yatak Çeşitleri 

Hasta yatakları, 2-3-4 motorlara sahip hasta yatakları vardır. Hastaların tedavi süreçlerine, göre farklılık göstermektedir. Bunlar haricinde havalı yatak modelleri de vardır. Havalı yatak modelleri arasında baklava, boru tipi gibi hasta yatakları yatak çeşitleri mevcuttur. Havalı hasta yatakları hastanın, vücudunda terleme sonucu oluşan yaralanmaları önleyici etkisine sahiptir. Hava kanalları sayesinde bu sıkıntılar yaşanmamış olur.

Hasta Yatak Fiyatları 

Kalite, konfor ve üretilen ürünlerin kullanım aşamasından sonra, memnun kalınması çok önemlidir. Bu şartlar göz önünde bulundurulurken bunlara çok dikkat edilmesi gerekir. Hastaların kısa bir süre için ev ortamında yatak istirahatı almışlar ise hasta yatağı kiralanabilir. Maddi anlamda da kazançlı çıkar hasta yakını, tedavi süresi hayatı boyunca yatakta geçmesi gereken hastalar için de hasta yatağı satın alınması gereklidir. Hasta yatağı modellerimiz tüm zorlu test aşamasından geçmiş olup alanında uzman kişiler tarafından üretilmiş bulunmaktadır. Bizlerden hizmet alan hastalarımız, almış oldukları hizmetlerden memnun kaldıkça bizler de vermiş olduğumuz hizmetlerimizi en üst seviyelere çıkarmak için her geçen gün arttırmak için çalışmaktayız.  Hasta yatakları fiyatları konusunda firmamızın farklı fırsatları ve kampanyaları bulunuyor. Dilerseniz firmamız ile iletişime geçerek bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmet Kategorilerimiz

  • Hasta yatağı kiralama
  • Hasta karyolası imalatı
  • Hastane yatakları tamir ve bakımı
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.