Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Boru Tipi Havalı Yatak

Boru Tipi Havalı Yatak

Özellikle hastalar için uzun süreli yatma konusunda büyük bir rahatlık sağlayan hasta yatağı çeşitlerinden biri olan boru tipi havalı yatak modeli günümüzde en fazla tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Bu yataklar etkin hale getirilip kullanıma hazır şekilde sunulduğu zaman genel anlamda boğumlu yani bu şekilde bir görünüme sahip olur. Bu da yatağa esnek yapısından dolayı rahatlık açısından birçok farklı kolay da yanında getirir. Yatağın yükseklik miktarı üretimine göre değişse de ortak olarak genel anlamda hastanın vücuduna farklı noktalarına büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Özellikle de boru tipi havalı yatak çeşidi hastaların vücudunun farklı noktalarında meydana gelen bir takım yara veya şişlikler adına bunlar hiçbir şekilde ortaya çıkarmaz ve iyileşme sürecinin herhangi bir acı veya ağrı olmadan devam etmesine ve sonlanmasına olanak tanır.

Boru Tipi Havalı Yatak hastalar için en çok tercih edilen yatak modellerinden biri

Boru Tipi Havalı Hasta Yatağı

Boru Tipi Havalı Hasta Yatağı

Boru tipi havalı yataklar gün içerisinde vücudun farklı noktalarında meydana gelecek kan dolaşımını düzenli bir şekilde herhangi bir sıkışma ya da rahatsızlık hissettirmeden yapılmasına imkan vermektedir. Bu noktada bilindiği üzere hastalar uzun süreli yattıkları zaman kemik ile vücudun diğer noktaları arasında bir sıkışma ortaya çıkmakta ve bu da kan dolaşımını büyük bir anda etkileyerek o bölgede birtakım morluklar ya da yaralar ortaya çıkabilmektedir. O yüzden bu bağlamda boru tipi havalı yatak modelleri kan akışını düzenli bir şekilde yapılmasına imkan verdiğinden dolayı hasta karyolası modelleri üzerinde en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır.

Her yerde rahatlıkla kullanılır

Özellikle bir boru tipi havalı yatak modeli arzu edilen her yerde kullanım şansını yanında getirmektedir. Bunlar içerisinde örneğin farklı hasta yatak modelleri üzerinde rahatça kullanılabilirken aynı zamanda yerine konulmak suretiyle kullanım gösterebilmektedir. Diğer yandan farklı yatak üzerine de yine konmak suretiyle sorunsuz bir şekilde kullanım şansını sağlamaktadır. Hastanın gün içerisinde birçok farklı uygulanması gereken durumları sorunsuz olarak gerçekleştirilmesi adına ve herhangi bir rahatsızlık hissetmeden yatması için mutlaka boru tipi havalı hasta yatağı çeşidi çoğu hastalar için önerilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.