Çeşitli modellerde hasta yatakları

Firmalar, çoğunlukla hastanelerde karşılaşılan yatak çeşitlerine, günden güne gelişen teknolojinin sunduğu fırsatları kullanarak daha da yenilerini ekliyor. Artık evlerde de bu oluşumu gerçekleştirerek hastanın konforunu arttırmak konusunda hasta ve hasta yakınlarına destek olmaya çalışmaktadırlar. Sadece hastalığın yaşandığı dönemde değil, her zaman yatak üretimi konusunda hastalara destek oluyoruz. Özellikle yaşlı bakımında sürekli yatmaktan kaynaklı oluşabilen yatak yarasını engellemesi için hasta yatağı üretimini gerçekleştiriyoruz. Kalite standartlarına en uygun hizmetleri vermeye çalışıyoruz. Tedavisi devam eden hastanın konforunu da düşünerek imalat yapıyoruz. Firmamız bakım sürecinde hastanın konforunu sağlamak için alternatif pozisyon verici yöntemlerle de ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. Bu kapsamda 2, 3 ve 4 motorlu, boru tipli, pozisyon verici, havalı, A+B+C sistemli yatak çeşitleri ile piyasada talep edilen bir performans sergilemektedir.

Konforu Sağlayan Yatak Tasarımları        

Firmamız hastanın iyi dinlenebilmesi için ileri teknoloji fırsatlarını değerlendiriyor. Uzun süre yatarak tedavi olacak hastanın bu süreci konforlu ve kaliteli bir şekilde geçirmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle uzun süre yatan bir hastanın sürekli yattığı yerlerin üzerinde bası yarası oluşumunu biraz da olsa engelleyebilmek için firmamız birçok farklı çeşitte yatak üretimi yapıyor.  Kumandalı, hareket edebilen, sağa ve sola dönmeye yardımcı olan özelliklere sahip havalı yataklar, pozisyon veren yataklar, düşmelere karşı korumalı yataklar, boru tipli yataklar, lazımlıklı yataklar ve A+B+C sistemli yatakların üretimini gerçekleştirerek hasta için en uygun özellikte yatakların hem imalatı hem de satışını yapmaktadır. Bizi tercih ederek hasta bakımına en uygun yatak çeşitlerimizden herhangi birini satın alabilirsiniz veya hasta yatağı kiralama birimimizin desteklerini isteyebilirsiniz.

Yatak Seçinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Firmamız hasta yatakları konusunda ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılamaktadır. Fiziksel olarak pek çok hastalığı da beraberinde getiren bu yataklar kumandalı oluşu nedeniyle hastaların kendi kendine pek çok pozisyonu rahatlıkla yapmalarına yardımcı olmaktadır.  Bu sebeple yatağın yapımında kullandığımız malzemeler hastanın konforunu biraz daha arttırmaktadır. Hastanız uzun süren bir hastalık dönemi geçirecekse bu duruma en uygun yatak çeşitleri seçilmelidir. Kumanda yardımıyla yükseltilip alçaltılan yataklar sayesinde hastanız istediği yere uzanabilecektir. Hastanızın kalkıp oturması gerektiği durumlarda da en iyi yardımcı ürünleri sunuyoruz. Kapı kapı dolaşıp hasta yatağı fiyatları hakkında bilgi almaktansa web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz arasından size en uygun hasta karyolası modellerini inceleyebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir